Hakkımızda

HAKKIMIZDA
 

Müşteri memnuniyetini  üst düzeyde tutmayı misyon edindiğimiz Sefaköy Evden Eve Nakliyat olarak profesyonel anlamda ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya, depolama gibi değerli eşya nakliyesi yapmaktayız. Nakliyat sektöründe müşterilerin beklentilerinin üstünde etkin ve teknolojik çözümler bularak hizmet veriyoruz.
 
Yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturmuş olduğumuz kurumsal yapımızla sektörün önde gelen lider kuruluşlarından biriyiz.
 
Müşterilerimize 1998’den bu yana hizmet sunuyoruz. Sigorta garantili nakliyat için doğru ve güvenilir adres Sefaköy Evden Eve Nakliyat, şehiriçi ve şehirler arası her türlü ev veya ofis nakliyesinde çözüm ortağınız olmaya hazırız.
 
Türkiye’nin profesyonel hizmet veren sayılı firmalarından biri olan Sefaköy Evden Eve Nakliyat ile gözünüz arkada kalmasın.!
 
İhtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi hızlı hizmet ve yüksek performanslı araçlarıyla nakliye hizmetini benimseyerek sizlere daima dünya standartlarında hizmet sunmayı, gereken her türlü yardım ve desteği tüm personelimizle birlikte vermeye, kalitesine ve en uygun fiyat politikası uygulayarak bu münasebetle sizlere yardımcı olmaktan büyük kıvanç duyarız.